sourcing specialist it in Warsaw

posted:
location
warsaw, mazowieckie
job category
Employment & Recruitment Agency
job type
permanent
reference number
869844
contact
randstad sourceright

job description

Sourcing Specialist

Zakres obowiązków:

  • współpraca z Rekruterami pod kątem wyznaczania efektywnych strategii rekrutacyjnych
  • aktywne poszukiwanie kandydatów przy użyciu najnowszych technik sourcingu
  • generowanie kreatywnych rozwiązań w obszarze identyfikacji najlepszych kandydatów
  • wstępna selekcja kandydatów
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z kandydatami
  • praca z rozbudowaną bazą kandydatów
  • raportowanie
  • realizacja KPI

Wymagania:

  • kilkumiesięczne doświadczenie w obszarze sourcingu/researchu
  • znajomość nowoczesnych technik identyfikacji kandydatów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów

Co oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w środowisku pełnym wyzwań dla jednej z kluczowych organizacji na rynku europejskim
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami na rynku
  • poznanie najnowszych technik i narzędzi rekrutacyjnych